POZYTYW | wystawa

POZYTYW 


Wystawa zdjęć pod hasłem ”wywołaj uśmiech”


Zapraszamy do oglądania plenerowej wystawy fotografii prezentowanej w ramach „Święta Ulicy Północnej” 2020 w Gdańsku Brzeźnie na płocie przy ul.Północnej 5


Termin: 6 lipca -31 sierpnia 2020


Postanowiliśmy zmaterializować zdjęcia z wystawy on-line, które można było oglądać przez kilkanaście dni kwietnia na stronach Projektorni GAK. Teraz będzie rozweselać przechodniów, urlopowiczów i turystów, którzy w drodze na plażę będą mieli okazję nastawić się pozytywnie na resztę dnia.


W trudnym obecnie czasie udało się biorącym udział w wystawie znaleźć obrazy, które mają moc wywołania uśmiechu u innych ludzi. Takie było też założenie wystawy -  zaprezentować optymistyczną stronę życia właśnie w momencie, kiedy nam jej brakuje.  Oglądając przesłane fotografie możemy się odprężyć, zachwycić. Mamy nadzieję, że wystawa skłoni  odbiorców do poszukania również  w swojej przestrzeni momentów, które działają na nich pozytywnie.  


Do uczestnictwa w wystawie zachęcaliśmy wszystkie osoby, chcące zaprezentować zdjęcie ze swoich domowych zbiorów fotograficznych, na którym uwieczniona sytuacja wprawiająca w dobry nastrój, przywołująca miłe wspomnienia i uśmiech.


Organizator: Gdański Archipelag Kultury Projektornia


 


Wstęp Wstęp bezpłatny
Kategoria Wystawa